Prosinec 2013

Valašsko

30. prosince 2013 v 21:57 Koluje po webu


VALAŠSKO MALEBNÉ AJ MÚDRÉ
na youtubko dala paní Marie Tesárková a protože mám Valašsko moc ráda, tak jsem neodolala a zařadila sem
ke shlédnutíPanenky paní Růženky

28. prosince 2013 v 22:52 Jen tak o všem možnémToto malé video jsem vytvořila pro radost paní Růžence A., kterou znám z jednoho webového portálu. Růženka je normální ženská, která má rodinu a stará se o ni a mimo to má ještě mnoho zájmů. Sbírá svoje panenky, stará se o zahradu a vše zelené kolem domu v blízkém i dalekém okolí. Mimochodem má tzv. zelené ruce, protože rostlinky jí rostou a kvetou jakoby přímo pod rukama. Naučila se fotografovat a fotí pěkné snímečky pro potěšení své i svých kamarádek a šije, háčkuje plete, peče...
Něco málo bych chtěla říct o tom háčkování. Háčkuje velikonočním vajíčkům čepičky. Také takové malé převlečky, které navléknete na vařené vajíčko a ono se vám promění na veselé, barevné kuřátko. Dostala jsem od ní pár takových návlečků na vajíčka. Poslala mi je poštou a schválně neuvedla zpáteční adresu, abych nemohla platit za poštovní známku. Byl to takový hodně milý dáreček, který mi připomíná paní Růženku každé Velikonoce.
Letos jsem objevila na http://www.i60.cz/muj-volny-cas.html její háčkované sněhuláčky. No podívejte se sami jak vesele působí.


Je tam na ně i popis. Dokonce jsem zjistila, že na tomto webu má paní Růženka víc návodů a píše tam i články. Různé příběhy ze života. Píše vzpomínky z dětství, mládí i ze současnosti s optimismem sobě vlastním.
Tak to bylo kratinké povídání o paní Růžence, sběratelce panenek.

Závěr roku 2013

28. prosince 2013 v 22:05 Tady je pěkná hudbaJe závěr roku 2013, takže nezbývá nic jiného, než popřát krásné, klidné Vánoce a poslední dny tohoto roku.
Do roku 2014 pak
vám všem přeji hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.