Listopad 2014

Krásný příběh

23. listopadu 2014 v 0:40 Jen tak o všem možném
Dvanáct kapek v moři
Byl jednou jeden žák a ten se zeptal svého Mistra: ,,Co mě odděluje od pravdy?" A Mistr řekl: ,,Nejsi sám, kdo je oddělený od pravdy. Je mnoho takových. Povím ti 12 malých příběhů, které ti budou připadat jako velice jednoduché. Musíš je ale projít mnohokrát, a i když si budeš myslet, že jsi je pochopil, nepřestávej je stále procházet. Dělej to tak dlouho, až jimi prostoupíš, až se z malých příběhů stanou velké a z velkých malé:
První příběh
Byla jednou jedna kapka v moři, která tvrdila, že moře nikdy neexistovalo. A stejně tak je to i s mnohými lidmi. Stojí ve středu Boha a tvrdí, že Bůh nikdy neexistoval.
Druhý příběh
,,Chci svoji svobodu", dožadovala se jedna kapka v moři a moře ji ve své milosti vyzdvihlo na svůj povrch. ,,Chci svoji svobodu", dožadovala se zase kapka. A slunce bylo plné milosti a vyzdvihlo ji do oblak. ,,Chci svoji svobodu", dožadovala se stále kapka. A oblaka byla dobrotivá - spustila ji zase dolů. A tak byla opět v moři.
Třetí příběh
Intelektuální kapka vody je intelektuální kapka vody, ale ne moře.
Čtvrtý příběh
,,Všechny tyto kapky v moři za nic nestojí", řekla kapka v moři
Pátý příběh
,,Bezpochyby, jednu věc už jsem poznala. Jsem určitě o něco důležitější než moře".
Šestý příběh
,,Asi se nikdy nepotkám s mořem", povzdychla si kapka v moři.
Sedmý příběh
,,Ale, co je mě po tomto moři", řekla kapka v moři.
Osmý příběh
,,Jedna kapka vody bojovala se svým osudem. I když byla uprostřed moře, nechtěla o moři nic vědět"
Devátý příběh
Jedna kapka v moři svolává ostatní kapky, aby mohly udělat povstání proti moři.
Desátý příběh
,,Z titulu mé moci", řekla kapka druhé kapce uprostřed moře, "z titulu mé moci jsi od tohoto dne vyloučená z moře".
Jedenáctý příběh
,,Jsi v mé lásce", řeklo moře kapce vody. Ale kapka vody moře neslyšela, protože byla naplněná láskou k jiné kapce.
Dvanáctý příběh
,,Kdyby se mi podařilo…", uvažovala kapka vody, ,,aby každá kapka v moři byla v mé lásce, stala bych se celým mořem. A tak začala zahrnovat jednu kapku za druhou do své lásky. Byla tam však jedna kapka, která ji jednou velice ublížila. Způsobila jí největší utrpení v životě. A tak ji přes všechnu svoji lásku nedokázala odpustit. Jen proto, že nezahrnula jednu jedinou kapku do své lásky, jen jedna jediná ji chyběla - nestalo se z ní moře.
Poslední příběh
Byla jednou jedna kapka vody, která hledala ticho moře, dálku moře a lásku moře. ,,Ty jsi já", řeklo moře, ,,a já jsem ty". Otevřelo svoji náruč a přijalo kapku. A to, co patřilo moři, patřilo od této chvíle i kapce. Stala se tichem, stala se dálkou moře a její hloubka byla požehnáním pro tento svět. Věz, můj žáku, moře je plné odpuštění pro ty, kteří ho miluji a přijme do sebe ty, kteří si to opravdu přejí. ,,Ale co když je taková kapka vody velice špinavá, co potom?", zeptal se žák. Tehdy se Mistr z celého srdce rozesmál a řekl: ,, Žádná kapka nemůže být tak špinavá, aby ji moře nedokázalo očistit".

Zdroj:
https://www.facebook.com/PomocTeluIDusi?fref=photo
Pro zdraví

23. listopadu 2014 v 0:13 Různé radyPřiznám se, že některé zajímavé článečky si na blog ukládám hlavně proto, abych se k nim i k jejich autorům mohla rychle a pohodlně vracet. Právě k těmto patří i článek níže.


Člověk nesmí být otrokem podmínek. Musí si je přizpůsobit, vytvořit si je. Žijeme v 21. století, ale myšlenky máme na úrovni 19. století. Když jsme nemocní, co děláme? Jdeme za lékařem, potom do lékárny. A co můžeme udělat sami pro sebe?
Mohu Vám všem něco poradit? Zaprvé ověřte, máte-li zdravé cévy, klouby a svaly, protože civilizační choroby velice "omládly". Teď i mladí lidé začínají mít osteochondrózu už kolem 30 let. Opatrně začněte otáčet hlavu doleva-doprava-doleva, přičemž ramena, krk a záda jsou v klidu. Slyšíte chrastění v krku? Nemusí to bolet, ale za 10 let budete mít i bolesti, stáhnutý krk i svaly. Co z toho vzniká? Migrény, vysoký krevní tlak, bolesti hrudníku a zad. Pokud slyšíte chrastění nebo jiné zvuky, znamená to, že se začínají v kostech ukládat soli, cévy jsou zanesené toxiny, cholesterol a soli se též začnou ukládat v cévách. A jestli s tím nic neděláte, cévy a kosti začnou kamenět. Zpočátku to není cítit, ale za 20-30 let se člověk může stát absolutně nehybným. Začněte TEĎ s prevencí civilizačních chorob.
1. Otáčet hlavou doprava-doleva každý den minimálně 20-30krát. Opakovat tento cvik nikoliv pouze měsíc, ale po celý život.
2. "Pište" hlavou abecedu. Tento cvik dělejte pomalu, zvlášť se to týká starších lidí, aby si neublížili, protože mají stáhnutý krk a ramena.
3. Opatrně tahejte sami sebe za vlasy, napomáhá to přílivu krve do hlavy a zásobuje mozek a kořínky vlasů živinami a kyslíkem.
4. Prsty hladit a masírovat si pokožku hlavy na spáncích a uši, svaly krku pod zátylkem a za ušima, protože zrovna tam vcházejí cévy do mozku.
Jestliže bude člověk dělat tyto cviky každý den 20-30 minut, sám sebe zbaví nemoci, nebude se bát sklerózy cév, omládne tvář a zlepší se celková kondice. Češi mají pěkné přísloví: "Pomož si sám a i Pánbůh ti pomůže.
Přeji všem, kdo chcete být zdraví a být pánem svého života, hodně štěstí a zdraví.
Tyto rady jsou rady od mé mámy a babičky. Maminka se dožila 86 let, babička 94 let a já mám před sebou ještě 35 let života. Teď je mi 63 a chci žít důstojně, klidně a relativně zdravá do 98.
Buďte šťastni!


Zdroj: Ezoterická pomoc - Ozdravování duše a těla -
https://www.facebook.com/PomocTeluIDusi/posts/188615671262804
Další odkaz na zajímavé čtení je
http://slunecnyzivot.cz/2013/06/oblicej-jako-zrcadlo-nasich-organu/


Zuby a kostival lékařský

17. listopadu 2014 v 21:30 Koluje po webu


Zapomeňte na plomby a raději si zuby zregenerujte

Máte-li zubní kaz, nemusíte hned spěchat dát si ho zaplombovat, nýbrž můžete se pokusit zub regenerovat. Naše těla se totiž neustále obnovují, a i když to není běžně známo, je možno regenerovat i zuby
. Obnovit si zuby je bezpochyby lepší,než nechat si je zaplombovat, protože většina dnešních plomb obsahuje buď rtuť (známý toxin, který poškozuje mozek a nervový systém), nebo estrogen (bílé plomby uvolňují estrogen a přispívají k hormonálním problémům). Navíc je regenerace zubů snadná.
Potřebujete pouze dvě věci: kořen kostivalu a skořápky z biovajec. Skořápky se používají proto, že obsahují 27 minerálů a spoustu vápníku, takže je to ideální stavební materiál k regeneraci zubů. Složení vaječných skořápek se vlastně velmi podobá složení zubů a kostí. Kořen kostivalu se užívá proto, že urychluje růst kostí, zubů a tkání. Tomu napovídá i český název "kostival" (slovensky "kostihoj").
Když si chcete regenerovat zuby, měli byste sníst jednu skořápku organického vejce denně. Nejlepší způsob, jak skořápku konzumovat, je rozmixovat ji na jemné částice s čerstvým ovocem na tzv. smoothie (pozn. překl.: smoothie - hustý nápoj většinou jen ze samotného ovoce, v USA velmi oblíbený, něco jako naše ovocná přesnídávka, ale pije se to). Ideální je nápoj z banánu, protože ten udrží částečky skořápky v suspenzi, a proto neklesnou na dno sklenice. Vejce rozbijte a před mixováním povařte skořápku 5 minut ve vodě, aby se zničily případné patogeny.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kostival lékařský je 60-100 cm vysoká vytrvalá bylina. Lodyha je přímá, ve vrchních partiích je větvená. Listy jsou umístěny střídavě, mají vejčitě kopinatý až kopinatý tvar, jsou chlupaté. Z rubové strany listů je velmi výrazná žilnatina. Okvětní lístky mají barvu v odstínech načervenalé, fialové, modrofialové a červenofialové. Kvete od května do července. (zdroj - wikipedia)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tímto tedy doplníte ve svém těle minerály a vápník.
Dále je třeba používat na své zuby a dásně kořen kostivalu. Kořen může být čerstvý nebo sušený, pokud je sušený, mírně ho po 10 minut povařte, aby se rehydratoval. Pak rozmixujte asi palec kořene s pár lžícemi vody, aby vznikla tekutina. Tu převalujte v ústech a srkejte mezi zuby asi 20 minut, pak vyplivněte.
Pokud budete používat kořen kostivalu tímto způsobem jednou denně, pravděpodobně během pár týdnů uvidíte výsledky. Mnohé kazy se tímto způsobem mohou úplně uzdravit za 1-2 měsíce pravidelného denního ošetřování. A nejlepší na tom je, že když se zuby uzdraví, nemusíte si nechat dávat po zbytek života do úst toxické kovy nebo látky narušující hormonální rovnováhu.
Poznámky: kořen kostivalu může klást vyšší nároky na játra, takže kdo má problémy s játry, měl by se mu vyhnout. Až se vaše zuby zregenerují, měli byste kostival přestat užívat, abyste to nepřehnali.

Zdroj: Orgonet